Regulamin zabawy „Książka do Twojej biblioteki”

Autor Pieprzyć z Fantazją

Z wielką radością zapraszam Was do udziału w zabawie, w której możecie zdobyć książki, którymi ja osobiście jestem zachwycona.
Dzięki współpracy z Wydawnictwem RM poznałam te perełki i od razu wiedziałam, że chcę je mieć dla Was, dla moich Czytelników. Jedni są ze mną od początku pisania przeze mnie bloga, a inni może dopiero mnie poznają. Są również tacy, co nigdy nie słyszeli o blondynce w okularach, co Pieprzy z Fantazją 😀 Zdarza mi się to raz lepiej, a raz gorzej, sami wiecie najlepiej. Jednak daje mi to wielką radość i tą radością chcę się z Wami właśnie dzielić.

Zapraszam do zabawy, mam nadzieję, że nagrody sprawią Wam radość i będą pomocne w kuchni.

Regulamin zabawy „Książka do Twojej biblioteki”

1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem zabawy jestem ja, Lidia Bawolska, właścicielka bloga pieprzyczfantazja.pl / Pieprzyć z Fantazją.
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo RM ul. Mińska 25 Warszawa zwane dalej Sponsorem
3. Zabawa odbywa się na zasadach określonych w niniejszym regulaminie w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Zabawa rozpoczyna się 17.10.2021 i trwa do 24.10.2021 włącznie i prowadzony jest na stronie internetowej Pieprzyć z Fantazją oraz blogowym fanpage https://www.facebook.com/pieprzyczfantazja
5. Nagrodami w zabawie są: trzy egzemplarze książki autorstwa Lauren Chattman pt. „Domowy wypiek chleba” oraz dwa egzemplarze książki Agaty Lewandowskiej Pt. „Dieta sirt na cztery pory roku”

2. Udział w zabawie jest dobrowolny i nieodpłatny.

1. W zabawie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, zwana dalej Uczestnikiem, która:
a. zapoznała się z zasadami Regulaminu i wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Zabawy;
b. wykona zadanie według wskazanych niżej zasad;
2. Zadanie polega na tym, że :
3. Uczestnik polubi fanpage Pieprzyć z Fantazją oraz post z informacją o zabawie na fanpage i jeśli wyrazi taką chęć udostępni go publicznie
4. Napisze w komentarzu pod postem jakie warzywa lubi najbardziej i opisze swoje ulubione danie z jego dodatkiem, mile widziane będą zdjęcia potraw . Wskaże również, którą nagrodę wybiera.
5. Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę
6. Uczestnik  korzysta z aktywnego konta na facebook.
7. Wybranie zwycięzców nastąpi do 3 dni roboczych od dnia zakończenia zabawy, o wyborze zadecyduje kreatywność wypowiedzi, wyniki zostaną ogłoszone na fanpage bloga Pieprzyć z Fantazją.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia i nieuwzględnienia zgłoszeń zawierającej wulgaryzmy, treści pornograficzne, treści propagujące nienawiść na tle rasowym, etnicznym, religijnym lub dyskryminującym grupy społeczne. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia i nieuwzględnienia zgłoszeń nie związanych z tematyką zabawy.

3. Przekazanie nagrody zwycięzcy

1. W ciągu trzech dni od zakończenia Zabawy Organizator prześle za pomocą komunikatora Messenger w przypadku Zwycięzcy informację o wygranej oraz oznaczy w poście na facebook i wpisie na blogu osoby, które otrzymają nagrodę.
2. Zwycięzcy są zobowiązani w ciągu kolejnych trzech dni od przesłania wiadomości przekazać Organizatorowi dane do wysyłki nagrody tj. imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu dla kuriera. Dane te następnie zostaną przesłane do Sponsora, który prześle nagrodę na wskazany na terenie Polski adres.
3. W przypadku nieotrzymania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie Organizator wybierze kolejną osobę.
4. Nagrody są wysyłane na terenie Polski

4.Dane osobowe

Wszystkie dane osobowe Uczestnik podaje dobrowolnie. Wykorzystane one będą tylko i wyłącznie do celów związanych z prowadzeniem Zabawy i ewentualnego wysłania nagrody. Dane te nie będą nigdzie gromadzone, a po zakończeniu  Zabawy nieodwracalnie usunięte.

5.Reklamacje

Reklamacje można zgłaszać do 24 godzin od ogłoszenia Zwycięzcy.

0 0 votes
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Urszula
Urszula
2 lat temu

Super opisane

Translate »
1
0
Would love your thoughts, please comment.x