Współpraca

Pieprzyć z fantazją to blog kulinarny istniejący już dwa lata (wcześniej rozwijany jako projekt na blogspot, obecnie już na własnym adresie). Mam wiele pomysłów na dania i doświadczenie w gotowaniu. Staram się by moje przepisy były jasno opisane i były dośc proste do wykonania. Publikuję jednak nie tylko przepisy kulinarne, ale będę rozwijać również porady jak gotować i czego używać.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sama przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem związanym z kuchnia i gotowaniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z treścią publikowaną na stronie.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt przez agencje:

lub za pośrednictwem mojego menadżera – kontakt@kosapopatelni.pl, tel. 514-183-202.

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Przepisy publikuję również na wielu stronach zewnętrznych, takich jak: Kobiece inspiracje, Durszlak, Mikser kulinarny i wielu innych. Moje przepisy równiez pojawiały sie na łamach wydawnictw kulinarnych. Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

Więcej informacji, jego statystyk czy zasady i koszty współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na podany wyżej adres e-mail.

Współpracowałam już z firmami:

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Lidia