Współpraca

Autor Pieprzyć z Fantazją

Pieprzyć z fantazją to blog kulinarny istniejący od 2016 roku (początkowo rozwijany jako projekt na blogspot, obecnie już na własnym adresie). Mam wiele pomysłów na dania i doświadczenie w gotowaniu. Staram się by moje przepisy były jasno opisane i były dość proste do wykonania. Publikuję jednak nie tylko przepisy kulinarne, ale będę rozwijać również porady jak gotować i czego używać oraz inne działy bardziej o tematyce lifestyle.
Występowałam wielokrotnie w regionalnej TVP3 Lublin w programie kulinarnym i występuję nadal.

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sama przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem związanym z kuchnia i gotowaniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z treścią publikowaną na stronie.
Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów podaję kontakt:
Lidka tel.695 936 377 e-mail kontakt@pieprzyczfantazja.pl

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Przepisy publikuję również na wielu stronach zewnętrznych, takich jak: Kobiece inspiracje, dawniej na Durszlak, Mikser kulinarny i wielu innych. Moje przepisy również pojawiały się na łamach wydawnictw kulinarnych. Posiadam też konta na mediach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Staram się dotrzeć ze swoimi przepisami i artykułami do jak największej liczby odbiorców.

W 2020 roku moją stronę odwiedziło 1 693 172 uu a w 2021 roku 1 733 450 Więcej informacji, pełne statystyki czy zasady i koszty współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na podany wyżej adres e-mail.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Lidia

Współpracowałam już z firmami:

Translate »