Napoje na bazie syropu? Sprawdź, który producent napojów z koncentratu ma najlepszą ofertę

Autor Materiał Zewnętrzny

Napoje serwowane z maszyny to coraz częściej stosowane rozwiązanie – zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i pubach, hotelach i klubach muzycznych. Jeszcze do niedawna serwowanie napojów przygotowywanych na bazie koncentratu zarezerwowane było dla największych sieci restauracji. Dziś taką formę przygotowania i serwowania napoju może wprowadzić każdy lokal. Producent napojów HMDrinks przygotował ofertę, z której skorzystać może każdy, kto chce sprawdzić, na czym polega to nowoczesne rozwiązanie.

Producent napojów gazowanych na bazie syropu

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, pub, dyskotekę, z pewnością zainteresuje Cię temat serwowania napojów gazowanych z maszyny. To rozwiązanie, które nie tylko zwiększa zysk ze sprzedaży napojów, ale także ogranicza koszty, usprawnia obsługę i zapewnia wygodę. W dodatku, odkąd na rynku obecny jest HMDrinks – producent napojów na bazie koncentratu zastosowanie takiego rozwiązania w lokalu nie wiąże się z żadnymi umowami czy ograniczeniami. Z oferty producenta skorzystać może każdy.

Producent napojów i jego oferta

W ofercie HMDrinks znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by serwować napoje z syropu. Od koncentratów przez atrakcyjne słoje z kranikiem po profesjonalne urządzenia postmix. Producent napojów oferuje syropy w czterech najbardziej popularnych smakach: Cola, Lemoniada, Orange, Ice Tea. Na ich bazie przygotujesz lubiane przez wszystkich napoje gazowane. Syropy doskonale sprawdzą się do przygotowywania pysznych lemoniad i koktajli – zarówno z alkoholem, jak i bez.

Trzy sposoby serwowania – sprawdź, który sposób wybrać

Napoje na bazie syropu można przygotowywać samodzielnie lub przy użyciu specjalnych urządzeń. Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu Dolewki – promocji polegającej na tym, że kupujący płaci za napój raz, a dolewa go sobie z maszyny tyle razy, ile ma chęć – zainwestuj w dystrybutor. Według naszej wiedzy wynikającej z przeprowadzonych badań klient podczas jednej wizyty w lokalu korzysta z Dolewki dwukrotnie, często wybierając także serwowaną z maszyny wodę (którą Ty sprzedajesz w cenie regularnej!). Natomiast jeśli prowadzisz pub lub dyskotekę, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie serwowanie napojów na bazie syropu przy pomocy barguna – pistoletu barmańskiego, który przyspiesza i usprawnia pracę za barem.

Koncentrat lemoniady i samodzielne przygotowanie napoju

Aby samodzielnie przygotować napój, wystarczy zmieszać odpowiednią ilość syropu z wodą. Wygodne jest także mieszanie syropu w dużym słoju. Koncentrat lemoniady zmieszany z zimną wodą niegazowaną z dodatkiem cytrusów i świeżej mięty pozwoli przygotować nie tylko smaczną, ale atrakcyjnie wyglądającą lemoniadę. W taki sposób możesz przygotować także modną mrożoną herbatę i lemoniadę na bazie syropu Orange.

Napoje na bazie syropu – dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie?

Producent napojów HMDrinks przedstawia serwowanie napojów na bazie syropu jako niezwykle korzystne rozwiązanie. Jakich korzyści można się spodziewać decydując się na przygotowywanie napojów z koncentratów HMDrinks?

  1. Większa sprzedaż napojów – Zaoferowanie klientom Dolewki to świetny sposób na podniesienie sprzedaży nie tylko napojów, ale także całych zestawów powiększonych o Dolewkę.
  2. Atrakcyjna cena napoju z syropu – syropy są bardzo wydajne, a przygotowanie napoju proste. Koszt zakupu litra napoju przygotowanego na bazie syropu jest znacznie niższy (przekracza przeszło 50 %!) niż koszt zakupu gotowego napoju w puszce czy butelce.
  3. Komfort – dzięki korzystaniu z pistoletu barmańskiego i dystrybutora łatwiej zorganizujesz pracę za barem. Bargun usprawnia pracę barmana, a samoobsługowa maszyna postmix zwalnia obsługę z czynności związanych z nalewaniem i wydawaniem napojów.
  4. Więcej miejsca – syropy HMDrinks są bardzo wydajne. Jeden 5-litrowy karton syropu zastępuje 75 półlitrowych butelek. To duża oszczędność miejsca zarówno w magazynie, jak i w lodówce.
  5. Mniej śmieci – syropy pakowane są w opakowania typu bag-in-box. Do śmietnika wyrzucasz zatem jedno opakowanie zamiast kilkudziesięciu plastikowych butelek. Dzięki temu zapłacisz mniejsze rachunki za wywóz śmieci i Twoja działalność będzie bardziej proekologiczna. To trend, na który warto postawić.
  6. Nowoczesny wygląd – dystrybutor do napojów, Dolewka, serwowanie drinków przy pomocy pistoletu barmańskiego – wszystko to sprawia, że Twój lokal będzie prezentował się bardzo nowocześnie i modnie. Klienci z pewnością docenią i polubią te zmiany.

Producent napojów, u którego zamówisz tyle, ile chcesz – bez żadnych dodatkowych umów

Przygotowanie i serwowanie napojów na bazie syropu to sprawdzone i opłacalne rozwiązanie. W końcu największe sieciowe restauracje z upodobaniem wykorzystują je od lat! Odkąd na rynku pojawiła się oferta HMDrinks to nowoczesne rozwiązanie możesz zastosować także w swoim lokalu. Czy warto? Z pewnością! Zwłaszcza, że producent napojów nie stosuje umów zobowiązujących do zakupu określonych ilości produktów. Zamawiasz tyle, ile chcesz i wtedy, kiedy potrzebujesz. Wypróbuj zestaw testowy i ciesz się nowoczesnym, opłacalnym rozwiązaniem w swoim lokalu gastronomicznym.

5 1 vote
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x