ROBOT PLANETARNY GOTIE GPM-1300W

Autor Artykuł sponsorowany

Gdy ten robot planetarny trafił w moje ręce przekonałam się dość szybko, że muszę go mieć.

Wszystko zaczęło się od zwykłego testu

Ostatnio miałam przyjemność testować robot planetarny marki Gotie GMP-1300W, miałam aż taką przyjemność, że znalazł się w moim posiadaniu.
Tak, to chyba najlepsza ocena dla sprzętu, gdy po testach chcesz go mieć. Cudownie jest ugniatać ciasto nie brudząc przy tym dłoni, maty silikonowej czy stolnicy. Może zrobiłam się wygodna, ale jeśli coś ma mi ułatwić domowe zajęcia, to dlaczego nie skorzystać z takiej opcji? Moją żądzę posiadania robota porównam do pierścienia i Golluma….

Testując urządzenie zastanawiałam się nad tym, czy jestem pewna, czy nie będzie to następny mebel w kuchni, zbędny mebel, na którym osiada tylko kurz. Od momentu, gdy już pozostał w moim domu na zawsze nie miałam jeszcze okazji, by przestawiać go z miejsca na miejsce, bo przeszkadzał. Okazuje się, że zamiast ugniatać ciasto na pierogi dłońmi, możesz to zrobić za pomocą robota. Jak dla mnie rewelacja! Chcesz zrobić kopytka, pizzę, ciasto kruche drożdżowe, używasz do tego sprzętu, co pięknie je wyrobi za Ciebie.

Mój Ci on!

Robot planetarny marki Gotie nie jest skomplikowany w obsłudze i to właśnie mnie do niego przekonało. Zanim uruchomisz go po raz pierwszy już wiesz jak będzie działać. Najbardziej podoba mi się to że w misie, a ma ona aż 6,5 l pojemności nie pozostaje ani trochę nie wyrobionego ciasta. Mieszadła tak dokładnie zbierają ciasto z brzegów misy, że po zakończeniu pracy robota masz gotowe do pieczenia, czy gotowania ciasto.
Jeszcze chwilę temu stałam z mikserem i ręcznie wyrabiałam masę, ale już tego nie robię, ponieważ zrobi to za mnie to urządzenie.
Przed ewentualnym chlapaniem z misy chroni pokrywa. Posiada ona okienko, przez które możesz dodawać składniki, jeśli przepis wskazuje dodawać je stopniowo. Nie musisz martwić się o to, że sprzęt będzie się przesuwać po blacie, ponieważ ma tak mocne przyssawki, że potrzeba odrobinę wysiłku, by przesunąć go z miejsca na miejsce.

Drożdżowe ciasto wychodzi idealne!

Dzisiaj zrobiłam ciasto drożdżowe, nie robiłam zaczynu, wszystkie składniki wraz z pokruszonymi drożdżami dodałam do pojemnika, a hak maszyny wyrobił ciasto na gładką konsystencję. Ciasto wyrosło idealnie, a po upieczeniu efekt końcowy mocno cieszył oko i podniebienie.

Nie zachwalałabym czegoś, do czego nie jestem przekonana, a do tego sprzętu tak, dość szybko się przekonałam, zakochałam i wiem, że mam prawdziwą pomoc w kuchni. W następnym wpisie opiszę moje następne wrażenia z posiadania takiego urządzenia.
W linku możesz zobaczyć krótki filmik jak działa robot LINK

Bonusik


Robiąc zakupy na w sklepie internetowym https://gotieshop.pl/ na hasło GOTIEPZF otrzymasz rabat -15%

5 1 vote
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x