Iwona Banach „Królowa Śniegu nie żyje” wywiad.

Autor Pieprzyć z Fantazją

Wywiad z Iwoną Banach, autorką wielu komedii kryminalnych i w tym bestsellerów. Truchła, utopce, denat niech Was zaciekawią, ponieważ za tym kryje się spora dawka czarnego humoru.

13 października odbyła się premiera najnowszej książki Iwony Banach, ponownie wraz z Wydawnictwo Dragon wydała fantastyczną komedię kryminalną. O dorobku Iwonki możecie poczytać na Iwona Banach strona autorska, a ostatnie posty dotyczą właśnie tej wspomnianej przeze mnie książki.
Dodatkowo o Iwonki przemyśleniach możecie poczytać na blogu Zastroniec. Iwonka mimo, że ma zajętą każdą chwilę znajduje czas, by o przemyśleniach pisać na swojej internetowej stronie.

Wymarzone święta🎄 Stajesz na głowie, by były idealne, a co jeśli wpadniesz na pomysł, by spędzić je w ośrodku wypoczynkowym?
O skutkach tej decyzji przekonała się pewna pisarka. Uwierzcie mi, że po przeczytaniu tej lektury słodki Rudolf Czerwononosy nie będzie już kojarzył się Wam z dzwoneczkami i nadlatującym saniami świętym Mikołajem 🎅
Kto zabił? Czy personel pisarki wściekły za brak wolnego podczas świąt, czy może sam Santa?????
Przyznam, że jak tylko zobaczyłam tytuł i okładkę książki na krótkim wydechu krzyknęłam „chcę ja mieć!”.
Iwonka jest genialna w swoim dorobku pisarskim, a szczególnie jeśli chodzi o tematykę komedii kryminalnych, ma ich już wiele na swoim koncie. O słynnych truchłach możecie poczytać na jej autorskiej stronie.
Iwonka znalazła chwilkę na popisanie dla czytelników, chciałam zrobić live, ale jako pisarka Iwonka kocha pisać <3

0 0 votes
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x