Max Kuchnie – najpiękniejsze projekty i aranżacje kuchni

Autor Materiał zewnętrzny

Ponieważ sieć Max Kuchnie to marka zrzeszająca studia projektowania kuchni z całego kraju, łączy w sobie zalety marki ogólnokrajowej i lokalnej. Aktualnie do naszej sieci należy ponad 300 studiów meblowych działające na terenie dużych miast, ale też i niewielkich miasteczek. To właśnie dzięki temu nasze salony mogą być tak blisko Ciebie, umożliwiając Ci zaprojektowanie i pełną realizację wymarzonej kuchni w jednym miejscu.

Max Kuchnie – od projektu po wyposażenie

Może się wydawać niewiarygodne, jak prosto można urządzić nową kuchnię. Jeżeli myślisz, że remont kuchni wymaga od Ciebie niekończących się wizyt u projektantów, wycieczek do marketów budowlanych, sklepów ze sprzętem AGD i kuchennym wyposażeniem, to – na szczęście – jesteś w błędzie. W studiach Max Kuchnie oferujemy Ci kompleksową usługę aranżacji kuchni: od jej zaplanowania pod względem funkcjonalnym i estetycznym, poprzez wybór sprzętów AGD i akcesoriów, aż po jej realizację. Cała Kuchnia w Jednym Miejscu – to flagowy projekt marki Max Kuchnie, który cały czas staramy się udoskonalać, poszerzając ofertę producentów mebli na wymiar, sprzętów AGD i kuchennych akcesoriów, z którymi współpracujemy. Dla naszych Klientów oznacza to jedno: wystarczy odwiedzić dowolnie wybrane studio Max Kuchnie, by cieszyć się wymarzoną kuchnią.

Kuchnia w Twoim stylu

Projektanci współpracujący z marką Max Kuchnie zrealizowali już tysiące projektów kuchni na wymiar. Doskonale zatem wiedzą, jak stworzyć kuchnię funkcjonalną, ale i idealnie wpisującą się w gusta Klientów. Nie osiadają jednak na laurach, na bieżąco poznając najnowsze trendy i ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Jednym słowem: stawiają na ciągły rozwój. To właśnie dlatego tak często o studiach Max Kuchnie możesz usłyszeć przy okazji różnego rodzaju wydarzeń oraz konkursów branżowych, a ich przedstawicieli spotkasz na ogólnopolskich i regionalnych targach budowlanych czy wnętrzarskich. Ale nasi projektanci swojej wiedzy nie zachowują wyłącznie dla siebie. Dzielą się nią w prasie branżowej czy chociażby w mediach społecznościowych, gdzie udzielają porad, inspirują i wymieniają się doświadczeniami. To najlepszy sposób, by każdego dnia móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Bezpiecznie wobec pandemii

Kiedy, mierząc się ze skutkami panującej pandemii, chcesz ograniczyć kontakty z innymi ludźmi, wcale nie musisz odkładać remontu kuchni na później. Możliwość urządzenia i wyposażenia całej kuchni w jednym miejscu to największy atut studiów Max Kuchnie w dobie koronawirusa. Poza tym nasze salony działają na terenie całego kraju – więc z pewnością znajdziesz je niedaleko swojego miejsca zamieszkania. W ten sposób, urządzając kuchnię, możesz ograniczyć konieczność przemieszczania się oraz spotykań z obcymi osobami do minimum. W Max Kuchnie przestrzegamy wszelkich wytycznych sanitarnych, by w tym trudnym czasie zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

5 1 vote
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »
0
Would love your thoughts, please comment.x