Mój nowy odkurzacz Zonder Verti

Autor Pieprzyć z Fantazją

Lubicie porządki w domu?
Staram się utrzymywać czystość w domu na bieżąco, nie tracę wtedy wolnego weekendu na tego typu prace, w zamian za to mam czas by skupić się na czymś bardzo przyjemnym. Nie mówię, że sprzątanie nie sprawia przyjemności, ale czasami potrzebny jest ten właśnie dzień, kiedy z wielką ochotą łapię za odkurzacz i działam w domu, przeganiając po kątach domowników, jeśli wykręcają się ogonem od pomocy. Muszę przyznać, że mój małżonek może konkurować ze mną w podejmowaniu się takich domowych prac, obawiam się również, że wygrałby….:)

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu odkurzacza Zeegma Zonder Verti
Bardzo chciałam mieć taki sprzęt, chociażby ze względu na to, że posiadam w domu sprzęty z tej firmy i nie zawiodły mnie jak do tej pory.

 

Odkurzacz posiada 4 funkcje w jednym urządzeniu:

* odkurzacz pionowy (zbawienny dla moich pleców)
* odkurzacz samochodowy (ku mojej radości)
* odkurzacz ręczny
* mop

Przyszła do mnie paczka niewielkich gabarytów i lekka ku mojej radości. To był właśnie wspomniany odkurzacz. Chwilę mi zajęło by ogarnąć technikę jego montażu, nie wiem dlaczego czytanie instrukcji nie jest moim konikiem. Przemogłam się i aż się sama przed sobą zawstydziłam, kiedy okazało się, że montaż to pestka, bułka z masłem!
Tu pojawił się mąż i nie przepuścił okazji by go przetestować osobiście jako pierwszy 🙂 Przyjemnym dla ucha było słuchać jak cicho pracuje ten odkurzacz.

Funkcja mopa

To chyba skusiło mnie do nabycia tego odkurzacza, możliwość sprzątania na mokro. Nakładka do mycia na mokro posiada pojemnik na wodę a wyposażeniu są dwa wielorazowe mopy z mikrofibry. Konstrukcja urządzenia umożliwia jednoczesne odkurzanie wraz z mopowaniem, to jest technologia Dry&Wet.

Odkurzacz pionowy

Zonder  posiada metalowe przedłużenie charakterystyczne dla klasycznego odkurzacza, wyposażony jest w turbo szczotkę, która ułatwia czyszczenie dywanów czy zbieranie kłaczków z podłogi. Dodatkowo wyposażony jest w diodę led, co podświetla sprzątane miejsce, dzięki temu żaden kurz nie umknie naszemu oku.
Dużą szeroką szczotkę można zamienić na mniejszą końcówkę i odkurzyć kanapę czy krzesła. Zonder posiada również końcówkę szczelinową, której nie ukrywam nie omieszkałam się użyć również do sprzątania auta 🙂

Odkurzacz samochodowy

To następny powód, by pokochać urządzenie! Do tej pory do odkurzania samochodu używałam mojego kilkuletniego dużego odkurzacza, potrzebny zawsze był mi przewód przedłużający, ponieważ ten od odkurzacza był za krótki. Z Zonderem nie mam tego problemu, nie dość, że jest to odkurzacz bezprzewodowy, to i lekki i bardzo poręczny przy sprzątaniu auta. Wielki plus dla firmy za takie piękne rozwiązanie.

Odkurzacz ręczny

Jest możliwość odpięcia długiej metalowej rury i zamontowania końcówki do ręcznego odkurzania. Świetne rozwiązanie przy sprzątaniu kanap, krzeseł, wyższych półek. Całość jest bardzo lekka i przyjemnością jest samo odkurzanie.

Technologia cyklonowa

Odkurzacz Zonnder Verti jest odkurzaczem bezworkowym, taką funkcję docenimy z pewnością jak zapomnimy kupić worków do naszego starego odkurzacza 🙂
Technologia cyklonowa opiera się na wykorzystaniu naturalnej mocy ruchu wirowego powietrza, zasysając z dużą siłą powietrze, a następnie wprowadzając je w ruch wirowy, co pozwala oddzielić kurz i inne zanieczyszczenia.

Co jeszcze mi się w nim podoba?

Bardzo mi się podoba to, że jest to odkurzacz bezprzewodowy, nic nie ogranicza moich ruchów podczas porządków. Został wyposażony w akumulator 2000 mAh. Bateria wytrzymuje do 40 minut ciągłej pracy! Jak dla mnie i moich 100 mkw domku to jest wystarczający czas i nawet jeszcze zostaje mocy na następne sprzątanie.
Jest to odkurzacz energooszczędny i ergonomiczny. Może pracować w trybie eco – z nastawieniem na dłuższą pracę lub w trybie turbo, czyli silniejsza moc, a tym samym ssanie.


Odkurzacz można zawiesić na ścianie dzięki specjalnemu uchwytowi. pojemnik i gniazdo filtra są łatwe w czyszczeniu.

Odkąd nabyłam ten odkurzacz porządki traktuję jak zabawę, jest tak wygodny w użytkowaniu, że odkurzam nawet jak wrócę z pracy. Właściwie używamy go, jak wspomniałam małżonek również lubi tego typu prace. Problem jest tylko wtedy, gdy chcemy obydwoje w jednym czasie sprzątać nasza auta…:D

Zonder Verti firmy Zeegma, polecam jestem bardzo zadowolona!

Lidka

 

0 0 votes
Article Rating

Możesz również lubić

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta
Edyta
3 lat temu

Dzięki za recenzje … czas na zakupy 🙂

Translate »
1
0
Would love your thoughts, please comment.x